Перейти к содержимому

Фото
- - - - -

31/10/2013 Thursday! 16+ HALOWEEN @ CatHouse


  • Вы не можете создать новую тему
  • Please log in to reply
Пока никто не отвечал в этой теме...

#1 ReFeri

ReFeri
  • Пользователь
  • 244 сообщений

Отправлено 21 октября 2013 - 16:21

Название: Thursday! 16+ HALOWEEN @ CatHouse
Автор: ReFeri
Дата: 31 Окт 2013 (Однодневное событие)

1374380_536256043126513_1907923564_n.jpg
Приближается тот день, которого все так боятся!
Все мертвецы восстанут и на планету сойдут вечные сумерки.
Голодные вампиры, Freddy, Jason ,Dracula жаждут крови и ждут Вас 31 октября, в клубе "CatHouse", (Viru valjak.4)
Главным событием праздника нечистой силы является вечеринка « Halloween 16+», которая состоится 25 октября в клубе "CatHouse".

Приготовьтесь встретить свои ДЕТСКИЕ СТРАХИ, которые ожидают Вас прямо у входа в клуб. Каждый посетитель вечеринки сможет по-настоящему насладиться чарами необычного праздника HALLOWEEN.

Гостей вечера ждут ЛУЧШИЕ ХИТЫ в исполнении: DJ Snoopp.
А принявших участие в конкурсах, Вас ждут потрясающие ПРИЗЫ, которые мы будем разыгрывать каждый час, начиная с полуночи!!!
Вас будут встречать "КРИК" и "СМЕРТЬ", а ночью ожидается взрыв самых искушенных желаний, безграничного веселья, фантастический, пестрый, оглушающий и одурманивающий своей зажигательностью праздник.
Всю ночь напролёт с Вами папарацци!
ЛАЗЕРНОЕ ШОУ
ШОУ МОНСТРА
FIRE SHOW от самого Дракулы!!!

Конкурсы за ЛУЧШИЙ КОСТЮМ и много других ужасно приятных СЮРПРИЗОВ, от которых стынет в жилах кровь!
Четверг,31 октября Вы сможете ощутить буйство фантазии и небывалого веселья только в лучшем клубе столицы "CatHouse Club"
Двери открываются в 23.00
Вход: с 16+
Билет: 5 €
Девушкам до 00.00 БЕСПЛАТНО!!!
Подробнее - на сайте www.StarLab.ee.
Дополнительная информация и заказ столов по телефонам: 5387 1117 и 551 9193.



_____________________________________________________________

Läheneb selline päev mida paljud kardavad!
Kõik surnud tõusevad, ja pimeduses saabuvad meie plananeedile.
Näljased Vampiirid , Dracula, Jason ja Freddy otsivad verd ja ootavad teid 31 oktoobril klubisse "CatHouse" .( Viru valjak4)
Tähtsamaks ürituse sündmuseks kurjuse jõude võib nimetada «Sexy Halloween», mis toimub neljapaeval 31. oktoober "CatHouse".
Hoolimata sellest, et Halloweeni üritust peaks tähistama öö vastu 31.okt. kuni 1.nov, teie mugavuse pärast tähistame kõigi pühakute päeva lähiaja nädalavahetusel, ja see on neljapaeval 31 oktoober. Mässilist kujutlusvõimet ja enneolematu lõbu saate kogeda ainult pealinna parimas klubis "CatHouse Club "!
Olge valmis kogema oma lapsepõlve hirme, mis ootavad teid klubi ees, iga külastaja saab nautida tõelist võlu ebatavalises ürituses Halloween.
Õhtul külalisi ootavad parimad hitid, mis viib läbi: DJ Snoopp.
Kes osalevad konkursil, saavad suurepäraseid auhindu, mis me loosime teile iga tund keskööst!
Sa kohtud "Scream" ja "Death".
Öösel ootab teid plahvatus kõige kiusalikumaid soove, piiramatu lõbu, fantastiline, värviline, uimastamise ja joovastavaid oma süütaja pidu.
Terve öö on teiega paparazzi!
Laser show, show Monster ja Fire Show-st Dracula!
Võistlused jaoks parim kostüüm ja paljud teisi meeldiv kohutavaid üllatusi, millest hakkab veri tarretuma.
Uksed avatakse kell 23.00!

Sissepaas: 16+
Pilet: 5 €
Tüdrukutele kuni 00.00 TASUTA!
Täpsem info - www.StarLab.ee.
Rohkem infot ja laudade broneering tel. 5387 1117 ja 55 19 193

View Event
  • 0