Перейти к содержимому

Фото
- - - - -

27/06/2014 American Pie – Birthday Sex ! @ R.I.F.F club


  • Вы не можете создать новую тему
  • Please log in to reply
Пока никто не отвечал в этой теме...

#1 ReFeri

ReFeri
  • Пользователь
  • 244 сообщений

Отправлено 24 июня 2014 - 23:13

Название: American Pie – Birthday Sex ! @ R.I.F.F club
Автор: ReFeri
Дата: 27 Июн 2014 (Однодневное событие)

10151919_653787074706742_526171577991815
Пятница, 27 июня в самом сексуальном клубе столицы R.I.F.F мы будем праздновать наш
четвёртый день рождения скандальной вечеринки American Pie! Такое ну просто нельзя пропустить!
Есть желание раскрепоститься? Весь год на вечеринках American Pie мы отдыхали и веселились по полной программе. Теперь настал черед праздновать с удвоенной силой - ведь у нас четвёртый День Рождение!
Вас ждёт весёлая, по-настоящему праздничная программа с множеством подарков, Секс-конкурсы, шоу аппетитных AmericanGirls, сам ПРАЗДНИЧНЫЙ Американский ПИРОГ c сюрпризом ,а также лучшие танцевальные хиты планеты в исполнении сразу двух диджеев - Dj aShine и Dj Snoopp!
По традиции ведущими вечера будут застенчивый папа Джима и весельчак Стифлер.
Любите погорячее? Тогда специально для вас на сцене RIFF - эксклюзивный стриптиз и лесби-шоу! Такого вы еще не видели!
Ну, а настоящим магнитом вечера станет обворожительная Topless Sexy Diva с шоу Birthday Sex, которая не только лихо порадует сладкими подарками, но и готова снять с себя лишнюю одежду, когда в клубе станет особенно жарко.

27 июня день рождение American Pie - танцуйте до упаду, наслаждайтесь раскрепощенной атмосферой, флиртуйте и почувствуйте себя свободным от надоевших стереотипов и рамок!

Двери открываются в 23:00
Дресс-код: девушкам - сексуальный, парням - иметь при себе презерватив
Девушкам до полуночи вход бесплатный!

Билет: 8 евро
Заказ столов: 5519193
Все подробности и фотографии на сайте www.starlab.ee
Дополнительная информация: [email protected], 5519193,

! Условия кампании:
Зарегистрированным клиентам Facebook вход до 00.30 БЕСПЛАТНЫЙ!!! Для подтверждения регистрации следует нажать на кнопку «Я иду и Обязательно! LIKE» на странице мероприятия. Регистрация заканчивается 27.06.2014 в 21:00.


Hotel Rocca al Mare esitleb:


27. juunil pealinna kõige seksikamas klubis RIFF me tähistame hullumeelse peosarja "American Pie" esimest sünnipäeva! Selle möllu ei või te maha magada!
Kas te tahate ikkest vabaneda? Terve aasta me pidutsesime täis hooga American Pie peodel. Nüüd tuli aeg möllu kahekordistama - sest meil on sünnipäev! Erootiline feeria tabab teid ootamatult! Lõbusad seks-võistlused, isuäratav playgirl-show, maailma parimad tantsuhittid Dj Snoopp esituses! Traditsiooni järgselt on õhtujuhideks tagasihoidlik Jimmґi isa ja naljahammas Stifler.
Armastate, kui on kuum? Siis spetsiaalselt teie jaoks RIFF laval - eksklusiivne strip ja erutav ennenägematu lesbi-show Birthday SeX ! Kell 2 öösel serveerivad paljad baaridaamid kõigile tasuta kokteilid.
Õhtu tõeliseks magnetiks on aga võluv Topless Sexy Diva, kes oskab mitte ainult plaate keerutada, vaid ka on valmis end paljaks koorida juhul, kui klubis on eriti kuum.

Kuid Kõige suuremaks õhtuseks auhinna loosiks tuleb Romantika pakett Rocca al Mare Hotellilt.Paketti väärtus kahele on 89 EUR.Pakett sisaldab :
Mugav tuba DBL, koos ülimoodsa vannitoaga
Toa romantilised kaunistused koos šampuse ja puuviljadega
Hommikusöök Rocca al mare restoranis
hommikune saun ja bassein
Ning teid ootab jalustarabav ilutulestik mis värvib terve öise taeva vikerkaare värvideks.

Tantsige hommikuni, nautige erutava miljöö, flirtige ja olge stereotüüpidest vaba!


Dress-code: naised - sexy, mehed - kondom kaasas

Uksed avanevad kell 23:00
Piletilevi hind :8 eurot / Naistele sissepääs kuni 00.00 on tasuta ! Registreeritud kliendidele facebookist sissepääs samuti kella 00.00-ni on TASUTA!
Regisrteerimise kinnitamiseks tuleb ürituse lehel vajutada nuppu OSALEN.Registreerimine lõpeb 27.6.2014
Laudade tellimine ja lisa info : 5519193

View Event
  • 0