Перейти к содержимому

dilaila902

Присоединился: 06 дек 2010
Оффлайн Последний вход: июл 31 2018 13:12
*----

Созданные мной темы

12/05/2018 RUSSIAN BLESQUE PARTY VICTORY @ VABANK CLUB TARTU

19 апреля 2018 - 01:47

Название: RUSSIAN BLESQUE PARTY VICTORY @ VABANK CLUB TARTU
Автор: dilaila902
Дата: 12 Май 2018 (Однодневное событие)

jlqrE8x0BeQ.jpg

 

Мы приглашаем старых и новых друзей на самую популярную русскую вечеринку "БЛЕСК" в городе Тарту! Незабываемый праздник будет проходит в самом гламурном и красивом клубе города Тарту "VABANK" (Ülikooli 8)!

 

*************************************************************

 

В субботу, 12 мая будет проходит популярная русская вечеринка "БЛЕСК"! Bсю ночь будeт звучать толькo любимая и популярная русская музыка! На сцене для вас будет зажигательное танцевальноe шоу, красочные спецэффекты!

 

В эту ночь вы окунётесь в прекрасную атмосферу, захватывающeе дух шоу и сюрпризы, которые оставят приятный отпечаток в памяти на долгое время! Это будет незабываемое событие для всех наших старых друзей и станет большим праздником для всех новых друзей и просто любителей русской музыки!

 

Лучшие из лучших русские хиты донесут до вас легендарный DJ Deniss Karabljoff (Таллинн) и DJ SNOOPP (Таллинн).

 

Всю ночь будут звучать только самые горячие русские клубные хиты - 100% русской музыки!
Это настоящий праздник, который нельзя пропустить! Всем быть на месте!

 

**********************************************************

 

На сцене зажигательные незабываемое шоу от прекрасных танцовщиц!

 

Выберем самую стильную девушку вечера!

 

Ночь полна чудес и сюрпризов - это "БЛЕСК"!

 

***********************************************************

 

ЗАКАЖИТЕ ВИП СТОЛ! (Прекрасный вид на сцену и танцпол)! Будьте ВИП и проведите у нас ваш праздник или день рождения! В ВИП пакет входит: ВИП столик, билеты, 0.5-1л крепкого алкоголя, сок и закуски - забронировать столики можно по телефону (+372) 58201524 или [email protected]

 

ПЕРВЫМ 50 ПОСЕТИТЕЛЯМ - БЕСПЛАТНЫЙ КОКТЕЙЛЬ!

 

Поставь лайк на страницу БЛЕСКа и будь в курсе всех будущих праздников, а также смотри галерею прошедших праздников: www.facebook.com/ruevent

 

Внимание, это частное мероприятие! Двери открываются в 23.00!

 

Фейсбук аттенд/ Клубная карта 8€ до 00.00! Билет 10€
(NB! На дверях strong style & face control, вечерняя одежда и туфли!)
Вход 18+

 

Не пропусти – будь на месте!

 

CLUB VABANK / ÜLIKOOLI 8A, TARTU / +372 660 6693

 

----------------------------------------------------------

 

EST INFO:

 

Ootame kõiki uusi ja vanu sõpru linna populaarseimale vene peole "БЛЕСК", mis leiab aset 14.aprill Tartu glamuurseimas ööklubis VABANK (Ülikooli 8A)!

 

************************************************************

 

Laupäeval 12 mai toimub linna populaarseim vene üritus "БЛЕСК"! Öö läbi kõlab ainult aegumatult parim ja populaarseim vene muusika, toimub spetsiaalne tantsushow!

 

Sellel ööl ootavad Teid ees imeline atmosfäär, imekaunid dekoratsioonid ja üllatused, mis jätavad suurepärase mälestuse ning loovad kogemuse pikaks ajaks! See saab olema meeldejääv üritus meie vanadele sõpradele ja muutub uueks lemmikuks kõigile uutele vene muusika austajatele!

 

Parimatest parimad vene klubihitid toob Teieni legendaarne DJ Deniss Karabljoff (Tallinn). Unikaalset muusikaelamust rikastab DJ SNOOPP.

 

Terve öö kõlab 100% vene muusika! See on tõeline vene pidu, kus lihtsalt peab kohapeal olema! Teiega koos säravad meie võrratult veetlevad tantsijad!

 

Valime õhtu kõige stiilsema neiu!

 

Öö täis imesid ja üllatusi – see on unustamatu pidu "БЛЕСК/BLESQUE"!

 

*********************************************************

 

VÕIMALUS TELLIDA VIP-LAUD! (NB! Suurepärane vaade lavale ning tantsupõrandale vip loožist on garanteeritud). Tunne end tõelise VIP-ina, tule ja tähista koos meiega oma sünnipäeva või tähtpäeva! Hind sisaldab tasuta pääsmeid, VIP lauda eraldatud alas, 0.5-1l kanget alkoholi koos pealejookide ning suupistetega. Telli laud ja küsi infot: +372 58201524

 

ESIMESELE 50-le KÜLASTAJALE TERVITUSKOKTEIL!

 

Pane like "БЛЕСК/BLESQUE" ürituse fännilehele, ole kursis kõigi tulevaste üritustega ning vaata galleriid esimesena möödunud üritustest siit: www.facebook.com/ruevent

 

Tähelepanu, tegemist on eriüritusega! Soodustused sissepääsul ei kehti!
Uksed avatakse kell 23.00
Facebook attend/Klubikaart 8€ kuni 00.00! Pilet 10€
(NB! Strong Face & Style Control! Pidulik riietus ja -king!)
Sissepääs 18+

 

Ära lase mööda seda suursündmust – ole kohal!

 

jlqrE8x0BeQ.jpg



View Event

20/04/2018 Egor Kreed Live / DKarabljoff Live @ Cathouse Hall

19 апреля 2018 - 01:43

Название: Egor Kreed Live / DKarabljoff Live @ Cathouse Hall
Автор: dilaila902
Дата: 20 Апр 2018 (Однодневное событие)

30728341_1571277999636539_51668534567486

 

20 Апреля 2018 долгожданный концерт одного из самых востребованных артистов России который состойтся в CatHous Концерт Халл
Егор Крид - артист музыкального лейбла Black Star, один из популярных музыкантов в российском шоу-бизнесе.
В 2017 году Крид вошел в список топ-100 наиболее востребованных артистов мира по версии iTunes.
Автор песен «Самая-самая», «Надо ли», «Мало так мало» и других хитов, которые находятся в верхних строчках хит-парадов радиостанций и музыкальных каналов.
EE
20 Aprill 2018. aastal CatHous kontserdisaalis toimub kauaoodatud Venemaa ühe populaarsema artisti koncert.
Egor Creed on on "Black Star" laibli üks populaarsemaid muusikuid.
Aastal 2017 on üks maailma 100 populaarsema muusikute nimekirjas vastavalt iTunesile.

 

Warm UP:
*DJ.DEN Karabljoff
*Alisha
*Vaido Neigaus

 

PILETID/Билеты>
Esimesed 100tk/первые 100шт – 19€
TAVA Pilet/Обычный Билет – 27€
VIP esimesed 50tk /первые 50шт – 29€
Edasi/далее – 40€

 

Laudade broneerimine/,бронь столиков > [email protected] / 58441398
NB! vanusepiirang: 16+, VIP 18+
MJ Production – Meelelahutus sinu lähedal

 

30728341_1571277999636539_51668534567486



View Event

22/08/2018 Tanzevalnaja Volna / Танцевальная Волна 2018

19 апреля 2018 - 01:25

Название: Tanzevalnaja Volna / Танцевальная Волна 2018
Автор: dilaila902
Дата: 22 Авг 2018 (Однодневное событие)

29133348_742213172634343_782593483145111

 

✦Главное событие 2018 года - фестиваль Танцевальная Волна с самыми известными российскими поп-звёздами!✦

 

22 августа на Таллиннском Певческом поле пройдет фестиваль русской поп-музыки под открытым небом Танцевальная Волна, который соберет вместе одних из самых значимых звёзд российского хит парада!
В этот вечер выступят: Вера Брежнева, Серебро, Руки Вверх!(Потехин), Тату (Юлия Волкова) и Вирус.

 

Вера Брежнева - икона русской поп музыки. На данный момент одна из самых ярких и сексуальных артистов на славянском музыкальном олимпе. Вера Брежнева, начавшая карьеру в поп трио ВИА-ГРа в 2003 году, поднялась до самых высоких вершин, начав в 2008 году сольную карьеру. Сценические шоу артистки всегда имеют свой неповторимый драйв и задор. Хиты одной из самых главных секс символов России не нуждаются в представлении: "Любовь спасёт мир", "Доброе утро", "Мамочка" и другие песни, которые сделали ее супер звездой российской эстрады.

 

Serebro - одна из самых значимых женских поп-групп на российской сцене. Их синглы "Мама люба", "Сломано", "Перепутала" - очень востребованные хиты на радио и танцплощадках. Serebro - суперзвезды первой величины уже на протяжении многих лет и практически каждая из их новых песен мгновенно достигает статуса супер хита!

 

Руки Вверх! - начиная с середины 90ых и вплоть до сегодняшнего времени, очень успешно выступающая группа Руки Вверх! - является одной из самых узнаваемых и заводящих групп!
"18 мне уже!", "Он тебя целует", "Алёшка" и другие хиты, давно стали классикой русской поп музыки.

 

Группа Вирус - сразу узнаваемая по хиту "Ручки" и другим сразу знакомым всем песням, продолжает быть востребованной на больших русских ретро фестивалях.

 

Юлия Волкова - после закрытия проекта Тату, начала успешную сольную карьеру, как в России так и зарубежом. Тату запомнились всем после нашумевшего видео хита "All the Things She Said". Как на радио, так и на танцплощадках - этот хит является одним из самых оригинальных и запоминающихся за последнее десятилетие. Тату создали себе необычный образ в 2003 году на Евровидении в Риге, где стали третьими. Тату является первой и единственной российской группой, получившей награду IFPI за число проданных альбомов.

 

Легендарные Ведущие фестиваля: Денис Кораблёф и Макс Милованов.

 

ВНИМАНИЕ! Организатор оставляет за собой право делать изменения в программе.

 

Видео

 

♫ РОЗЫГРЫШ БИЛЕТОВ!
При каждом 500 участнике, мы будем разыгрывать бесплатные проходки для ТЕБЯ + ВСЕХ ОТМЕЧЕННЫХ ТОБОЙ В КОММЕНТАРИЯХ ДРУЗЕЙ!!!
?ВАЖНО! Выполни все условия розыгрыша и обязательно отметь всех своих лучших друзей с кем пойдешь на фестиваль!
♫ ХОЧЕШЬ ВЫИГРАТЬ БИЛЕТЫ НА ЛУЧШУЮ РУССКУЮ ТУСОВКУ ЭТОГО ЛЕТА? ТОГДА ДЕЙСТВУЙ!
1. Напиши в комментарии: "ТАНЦЕВАЛЬНАЯ ВОЛНА 2018"
2. Поставь пойду на мероприятие и сделай пост открытым
https://www.facebook...13691209114809/
3. САМОЕ ВАЖНОЕ: Отметь всех своих друзей в комментариях, ведь у вас есть ШАНС пойти тусить всем вместе!
4. ОЧЕНЬ ВАЖНО вышли приглашение на мероприятие всем друзьям
5. Поставь "Like" организатору: https://www.facebook...vethe90sEstonia
♫ Если все условия выполнены, ты участвуешь в розыгрыше. Удачи!

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

✦ Tanzevalnaja Volna toob Tallinna Lauluväljakule vene suurimad popmuusika megastraarid ✦

 

22. augustil Tallinna Lauluväljakul toimuv vene popmuusika vabaõhufestival Tanzevalnaja Volna toob Eestisse suursuguse vene tähtede paraadi. Ühel õhtul esinevad laulukaare all Vera Brežneva, Serebro, Ruki Vverh!, Virus ja T.A.T.U.-st tuntud Julia Volkova.

 

Vene popmuusika ikoon ❧ Vera Brežneva on tänapäeva säravamaid ja nõutumaid artiste slaavi muusikamaastikul. Poptriost Via Gra 2003. aastal karjääri alustanud Brežneva tõusis üheks suurimaks nimeks Venemaal peale 2008. aastal alanud soolokarjääri. Artisti lavashowd on tuntud oma tempo ja suurejoonelisusega. Venemaa ühe suurima sekssümboli Vera Brežneva superhittide rida ei vaja tutvustust: "Ljubov Spasjot Mir", "Dobroje Utro", "Mamochka" ja teised suurlood on temast teinud Vene muusika ultimatiivse staari.

 

Pop trio ❧ Serebro on Venemaa üks menukamaid naisansambleid. Nende "Mama Ljuba", "Slomano", "Pereputala" jpt on väga nõutud raadiohitid ja tantsusaalide lemmikud. Serebro on A-klassi superstaar juba kümmekond aastat ning pea iga nende uus laul saavutab koheselt megahiti staatuse.

 

1990ndate keskpaigast tänapäevani väga edukal laineharjal esinev ❧ Podnimaem Ruki Vverh! on vene popmuusika üks ulakamaid ja tantsulisemaid bände. "18 Mne Uže", "On Tebj Zelujet", "Aljoshka" jt on jõudnud juba saada vene popmuusika retroklassikaks.

 

Virus on koheselt äratuntav "Nu Gdeže Vashi Ruchki" ja mitmete teiste eelmise aastakümne hitiga. Artist on endiselt oodatud kõikidel suurematel slaavi festivalidel ja kontsertlavadel.

 

❧ Julia Volkova alustas 2011. aastal peale T.A.T.U. laialiminekut edukat soolokarjääri nii Venemaal kui väljaspool. Mäletatavasti sai T.A.T.U. kuulsaks hittlaulu "All the Things She Said" videoga. Ka raadiotes ja tantsusaalides on see eelmise kümnendi üks omapärasemaid ja mängitumaid vene lugusi. T.A.T.U. keeras oma imagole veel vinti peale 2003. aasta Eurovisiooni lauluvõistlusel Riias, kus jäi lauluga "Ne ver, ne boisja" napilt teiseks.

 

Festivali legendaarsed peojuhid: Den Karabljoff ja Max Milovanov

 

Videod

 

♫ PILETILOOS : IGA 500 ATTENDI PEALT :
SINA + KÕIK SINU TÄÄGITUD SÕBRAD !!!

 

500 attendi võitja: Svetlana Bannikova + 4 sôpra dima, larissa, johanna ja jevgenia.

 

Naistepäeva suurloosi vôitjad (3.päevased Fanzone pääsmed):
Krista Jürgens + sõbrannad Natalja ja Lea.
Julia Zvereva + sõbrannad Diana ja Julia.

 

NB! Täida kõik punktid ja täägi kindlasti oma parimad sõbrad.
kellega tuleksid Festivalile.

 

♫ TAHAD VÕITA? Siis tee nii :

 

1. NÄITA RESPEKTI JA KIRJUTA KOMMENTAARI
"SEE ON MEIE PIDU : TANZEVALNAJA VOLNA 2018"
2.Attendi ennast üritusele ning jaga seda ka oma ajajoonel.
https://www.facebook...13691209114809/
3. KÕIGE OLULISEM : Täägi niipalju peosõpru, kui sul on,
sest võidu puhul SAATE KÕIK tasuta pääsmed Festivalile.
4.Väga oluline on saata kutseid ka kõikidele sõpradele.
4.Tee like korraldaja lehele : https://www.facebook...vethe90sEstonia

 

♫ Kui oled kõik need sammud ära teinud, osaled piletiloosides.

 

24176916_697380523784275_483509627886633

 





View Event

07/07/2018 Diskoteka Retro Festival 2018 @ Kasepaa Estonia

19 апреля 2018 - 00:58

Название: Diskoteka Retro Festival 2018 @ Kasepaa Estonia
Автор: dilaila902
Дата: 07 Июл 2018 (Однодневное событие)



ECD2ykw1spw.jpg

 

7 июля 2018 на берегу Чудского озера, на большой эстраде Касепяя состоится долгожданный летний праздник DISKOTЭKA Retro Festival 2018.

 

Ретро-фестиваль, лучшая возможность встретиться со своими старыми друзьями и окунуться в атмосферу прошлого, а также повеселиться под любимую музыку того времени.
Ретро-фестиваль - одно из немногих мероприятий, объединяющих людей разных профессий и разных национальностей.
Беспечная юность и трепещущая молодость – золотая пора каждого человека…
Это время невероятных поступков, глубокого романтизма и чистой любви…
Неоновые огни и танцы без границ, цветные лосины и ультрамодные варенки - время первых шагов в новую эпоху, время расцвета, время неподражаемых 90-х и нулевых!

 

Если вы активны, энергичны и готовы к самому яркому приключению в вашей жизни,
предлагаем вам посетить главный праздник музыкальной ностальгии, ретро-фестиваль DISKOTЭKA 2018 на берегу Чудского озера.

 

Группы ретро-фестиваля:
Captain Jack (GER),
Русский Размер,
Фактор-2,
Поднимаем Руки Вверх(Потехин),
Ольгаклёшъ(Макс Милованов)
Легендарный ведущий фестиваля: Денис Кораблёф

 

Билеты в продаже во всех кассах Пилетилеви c 14.03.18
Приходите всей семьёй, вечер будет незабываемым!
Для детей будет предусмотрено множество атракционов.
Встретимся летом на праздникe музыкальной ностальгии DISKOTЭKA Retro Festival 2018 на берегу Чудского озера!
Фестивальный дресскод неподражаемых 90-х и нулевых приветствуется!
-------------------------------------------------------------------------
7.juulil 2018 toimub Peipsi järve ääres, Kasepääl kauaoodatud pidu DISKOTЭKA Retro Festival 2018.

 

Retrofestival on parim võimalus kohtuda oma vanade sõpradega, sukelduda mineviku atmosfääri ning lõbutseda koos selle aja lemmikmuusikaga.
Retrofestival on üks vähestest sündmustest, mis ühendab erinevate kutsealade ja erinevate rahvustega inimesi.
Hoolimatu ja seiklusterohke kuldne noorus. See on uskumatute tegude aeg, sügav romantika ja puhas armastus…
Neoonvalgus ja piirideta tantsud, värvilised retuusid ja trendikad teksad.
Esimesed sammud uude ajastusse, õitseaeg ja jäljendamatud `90ndad ja 2000ndad.

 

Kui oled aktiivne, energiline ja valmis oma elu eredamaks seikluseks, kutsume sind külastama nostalgiapidu,
retrofestivali Peipsi kaldal - DISKOTЭKA 2018.

 

Esinejad:
Captain Jack (GER)
Русский Размер,
Фактор-2,
Поднимаем Руки Вверх(Потехин),
Ольгаклёшъ(Макс Милованов)
Festivali legendaarne peojuht: Den Karabljoff

 

Piletid on müügil Piletilevis, alates 14.03.18
Tule kogu perega, see on unustamatu õhtu!
Lastele tuleb oma ala atraktsioonidega.
Kohtume suvel, nostalgiapeol - DISKOTЭKA Retro Festival 2018.
Festivali dresskood on `90 ja `00

 

6dxwEjuM8xI.jpg

 

 
UHlutbd1z50.jpg

28/07/2018 EAST BEACH FEST 2018 at Narva-Jõesuu Rand

19 апреля 2018 - 00:34

Название: EAST BEACH FEST 2018 at Narva-Jõesuu Rand
Автор: dilaila902
Дата: 28 Июл 2018 (Однодневное событие)

N6PhsP_sKwM.jpg

 

28 июля 2018 в Нарва-Йыэсуу состоится ежегодный фестиваль - East Beach Fest 2018
Уже 5-й год подряд, на пляже Нарва-Йыэсуу, успешно проходит крупнейший фестиваль поп-музыки в Ида-Вирумаа, который привлекает тысячи слушателей и поклонников.
В предыдущие годы в фестивале принимали участие такие звезды как: Bianka, Anne Veski,
Dj Jim, Ruski Razmer, Dzigan, L´One, Egor Kreed, Artik & Asti, Demo, Max Barskih, Kristina SI, ТАМЕРЛАН И АЛЕНА, ТЕ100СТЕРОН, МОХИТО, ИНФИНИТИ, КОМИССАР, СКРУДЖИ.

 

В этом 2018 году фестиваль длится всего лишь один день, 28 июля, зато больше драйва и веселья с лучшими артистами и диджеями.
Количество артистов будет добавлено в ближайшее время по усмотрению организаторов.

 

Легендарный ведущий фестиваля: Денис Кораблёф

 

Билеты уже в продаже во всех кассах Пилетилеви.
Встретимся летом на фестивале в Нарва-Йыэсу!
Детям до 10 лет включительно, вход на мероприятие в сопровождении родителей бесплатно.
EBF2018 Там Будут Все!
**************************************
28.juulil toimub Narva-Jõesuus festival EAST BEACH FEST 2018
Juba viiendat aastat järjest, toimub Narva-Jõesuu rannas, suurim Ida-Virumaa popmuusika festival, mis meelitab tuhandeid kuulajaid.
Varasematel aastatel on osalenud sellised staarid, nagu: Bianka, Anne Veski, Dj Jim, Ruski Razmer, Dzigan, L´One, Egor Kreed, Artik & Asti, Demo, Max Barskih, Kristina SI, ТАМЕРЛАН И АЛЕНА, ТЕ100СТЕРОН, МОХИТО, ИНФИНИТИ, КОМИССАР, СКРУДЖИ.
2018 aastal toimub festival 28.juulil ning kestab ühe päeva, aga pidu tuleb lõbus, koos parimate artistide ja DJ`ga
Artistide nimekiri avalikustatakse korraldajate äranägemise järgi lähitulevikus.

 

Festivali legendaarne peojuht: Den Karabljoff

 

Piletid on müügil Piletilevi müügikohtades.
Alla 10.a lapsed saavad koos vanematega peole tasuta!
Kohtume suvel, festivalil Narva-Jõesuus!
EBF2018 Kõik On Seal!

 

eRPIvL-Z7qo.jpg



View Event