Перейти к содержимому

Фото
- - - - -

не хватает 1 проходного балла!


  • Вы не можете создать новую тему
  • Please log in to reply
3 ответов в этой теме

#1 Cherry Mocca

Cherry Mocca
  • Пользователь
  • 25 сообщений

Отправлено 27 июня 2010 - 17:45

У меня вопрос к имевшим подобный опыт. Хочу поступить в ТЛУ на бесплатное, лявенд хороший, но за гос по англу не хватает 1 балла до требуемого минимума. На САИС стоит этот минимум и написано что все, кто не проходит по критериям автоматически выбывают из конкурса. Неужели из-за этого **ого балла я пролетаю?
  • 0

#2 Ананас

Ананас

    Фрукт

  • Постоялец
  • 2 376 сообщений
  • Откуда:Tallinn

Отправлено 27 июня 2010 - 18:10

У меня вопрос к имевшим подобный опыт. Хочу поступить в ТЛУ на бесплатное, лявенд хороший, но за гос по англу не хватает 1 балла до требуемого минимума. На САИС стоит этот минимум и написано что все, кто не проходит по критериям автоматически выбывают из конкурса. Неужели из-за этого **ого балла я пролетаю?


Апелляцию на результат писала?
  • 0

#3 Cherry Mocca

Cherry Mocca
  • Пользователь
  • 25 сообщений

Отправлено 27 июня 2010 - 18:22

Ананас,
завтра напишу.
кстати, ее можно подать прямо в ЕКК кескусе?
  • 0

#4 Ананас

Ананас

    Фрукт

  • Постоялец
  • 2 376 сообщений
  • Откуда:Tallinn

Отправлено 28 июня 2010 - 20:52

http://www.ekk.edu.ee/106656

Eksamitulemusega mittenõustumise korral on eksaminandil õigus 5 tööpäeva jooksul pärast riigieksamitunnistuse väljastamist esitada apellatsioon Haridus- ja Teadusministeeriumi apellatsioonikomisjonile. Komisjon vaatab vaidlusaluse töö läbi 10 tööpäeva jooksul avalduse registreerimise hetkest ja teatab avalduse esitajale kirjalikult oma otsusest riigieksamitulemuse muutmise kohta. Eksamitulemuse muutmisel väljastab Riiklik Eksami- ja Kvalifikatsioonikeskus uue riigieksamitunnistuse. Tasub meeles pidada, et apellatsioonikomisjonil on õigus hinnet nii tõsta kui ka langetada.


5 рабочих дней уже прошло
  • 0